Movies
Ratings
852
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0