Titles you rated
- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 2.5
Black Butler 2Rated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
TazzaRated ★ 2.0