Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0