Movies
Ratings
211
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Tupac: ResurrectionRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 2.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0