Series
Ratings
42
ExtracurricularRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0