Movies
Ratings
383
The ClientRated ★ 4.0
Free SoloRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0