Movies
Ratings
470
SplitRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
My KingRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0