Movies
Ratings
190
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
BeethovenRated ★ 5.0
Beethoven's 2ndRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0