Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 4.0- 머털 도사와 108 요괴Rated ★ 4.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
RinguRated ★ 4.5
Shadows in the PalaceRated ★ 1.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 0.5
AnacondaRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5