Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 4.0