Series
Ratings
293
Through the DarknessRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- 우리들의 용기 미만도시 SPRated ★ 3.5
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 1.0
Romance in the RainRated ★ 4.0- Saiyuki ReloadRated ★ 3.0
- Midori daysRated ★ 3.5
- うぬぼれ刑事Rated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 1.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0- My HusbandRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0