Movies
Ratings
585
The SubstanceRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
The Apartment with Two WomenRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5- Blood and BonesRated ★ 4.0
Inherent ViceRated ★ 4.0
Strange WeatherRated ★ 4.0
WombRated ★ 3.5
Double LoverRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 4.5
Swimming PoolRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
End of AnimalRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0