Titles you rated
Sea FogRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.5
Let Me InRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Life After BethRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0