Movies
Ratings
129
14 BladesRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 2.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
Vantage PointRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.5
The President's BarberRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0