Titles you rated
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0