Titles you rated
SupermanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Lesson in MurderRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5