Series
Ratings
47
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
Your Home is My BusinessRated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Family's FormRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 0.5- 학교의 계단Rated ★ 3.0