Titles you rated
Coup de ChanceRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0