Series
Ratings
77
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Still Loving YouRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 4.0- Full of SunRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0- Splendid DaysRated ★ 3.0
Golden FishRated ★ 3.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
Tough Guy's LoveRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 2.5
5th RepublicRated ★ 4.5- BodyguardRated ★ 3.5
MRated ★ 4.0- TruthRated ★ 3.0
Into the SunRated ★ 2.0
SangdoRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0