Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0