Movies
Ratings
505
CloserRated ★ 3.5
Superman IV: The Quest for PeaceRated ★ 1.0
AvalonRated ★ 1.0
FreejackRated ★ 2.0
The Running ManRated ★ 3.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 2.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 1.0
Superman IIIRated ★ 2.0
TimecopRated ★ 1.0
Sucker PunchRated ★ 4.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 1.0
HighlanderRated ★ 2.0
Mad MaxRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 2.0
InnerspaceRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
Red PlanetRated ★ 2.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 5.0