Movies
Ratings
320
The TerminatorRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5