Titles you rated
MicrohabitatRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
A Long FarewellRated ★ 4.5