Titles you rated
April Showers Bring May FlowersRated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
Honey Lemon SodaRated ★ 3.5
Natsuyuki RendezvousRated ★ 2.0
Polar Bear CafeRated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 2.5
Fruits Basket Season 3Rated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Mr. Villain's Day OffRated ★ 2.5
Ao Haru RideRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Pending TrainRated ★ 3.0
Perfect ProposeRated ★ 3.0
KyojoRated ★ 2.0