Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
HancockRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 2.5