Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0