Titles you rated
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0