Movies
Ratings
143
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 1.0