Titles you rated
Hi.5Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
UnthinkableRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
WickedRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0