Movies
Ratings
285
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
My First ClientRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Seven Years of NightRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0