Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
A Girl at My DoorRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0- Number1 Mr.HonestRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.5
FridaRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
BambiRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.5
BabeRated ★ 3.5
Winnie the PoohRated ★ 3.5
DumboRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5