Series
Ratings
11
PastaRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- 세계견문록 아틀라스 - 프랑스 와인기행Rated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0