Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5