Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0