Movies
Ratings
31 BlindnessRated ★ 5.0 BlindnessRated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
 TedRated ★ 4.0 TedRated ★ 4.0
 InterstellarRated ★ 5.0 InterstellarRated ★ 5.0
 200 Pounds BeautyRated ★ 4.0 200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
 TakenRated ★ 5.0 TakenRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
 AvatarRated ★ 4.0 AvatarRated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 4.0 The AvengersRated ★ 4.0
 The AttorneyRated ★ 3.5 The AttorneyRated ★ 3.5
 TransformersRated ★ 5.0 TransformersRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 5.0 Iron Man 3Rated ★ 5.0
 Men in Black IIRated ★ 3.0 Men in Black IIRated ★ 3.0
 The ChaserRated ★ 4.0 The ChaserRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
 The Man from NowhereRated ★ 5.0 The Man from NowhereRated ★ 5.0