Titles you rated
MidwayRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0