Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5