Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Dragon Ball Super: Super HeroRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Third MurderRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
AlonersRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5