Movies
Ratings
243
The Florida ProjectRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0