Movies
Ratings
96
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Macadam StoriesRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Love Is in the AirRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0