Movies
Ratings
447
Last HolidayRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
ATMRated ★ 3.0
ProphecyRated ★ 3.5
AfflictedRated ★ 4.0
The CallerRated ★ 3.5