Titles you rated
Running ManRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Slayers Evolution-RRated ★ 3.5
Slayers RevolutionRated ★ 3.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.0