Series
Ratings
59
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0