Movies
Ratings
203
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
21Rated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0