Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0