Movies
Ratings
15
FrozenRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5