Titles you rated
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5