Movies
Ratings
108
The UnforgivenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Pleasure of Your CompanyRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0