Series
Ratings
208
Arthur Season 1Rated ★ 4.0- Dibo 1min ShowRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Based on a True Story Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Based on a True Story Season 2Rated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 5.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
The Capture Season 1Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Strawberry ShortcakeRated ★ 5.0- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.0
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0