Titles you rated
ArrivalRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
The KingRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Someone's GazeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0